Ajūrvēdas pamatkurss

Uzzini kā:
Noteikt savu un apkārtējo konstitūciju (spēt harmoniski sadzīvot ar citiem un sevi :)
Apzināties šīs pasaules uzbūvi un savu lomu tajā

Kā arī:

  • Veselības stiprināšanas pamatlikumi 
  • Ajūrvēdas farmokoloģija, pulss, mēle u.c. - kā atpazīt slimības sākuma stadijā un izvadīt tās ārā ķermenim draudzīgā veidā
  • Uzturs saskaņā ar individuālo konstitūciju  
  • Garšas un to sabalansēšana ēdienos
  • Garšvielas - vienkāršu un veselīgu ēdienu pagatavošana, nogaršošana
  • Regulāra ķermeņa attīrīšanās - diētas plāni un režīms
  • Vastu - kā apkārtējā telpa ietekmē mūsu likteni, veselību, attiecības - kā to izmainīt
  • Aromterapija - izmaini savu garastāvokli un vērs vāju gribu par stipru ar dabas aromātiem
  • Vēdisko astroloģiju - kā uzlabot savu veselību ar zvaigžņu palīdzību, praktiski ieteikumi. 

17 semināri – 210 EUR 

Sākums klātienes studentiem – 3.septembrī 2019

Laiks Septembrī : Otrdienās un Ceturdienās 18:30 – 21:00

Oktobrī un Novembrī: Otrdienās 18:30 - 21:00

Pieejami būs arī VIDEO no lekciju ierakstiem. Ja nevarat apmeklēt nodarbības klātienē, pievienojies Video grupai un saņem regulāri video un materiālus. 

Pirts praktiskā nodarbība - sestdienā, pēc iepriekšējas saskaņošanas. Ieeļļošanās ar dažādām ārstnieciskām ājurvēdas eļļām, pēršana pa meridiāniem, siltuma un aukstuma iedarbība uz marmas punktiem,  ādas kopšana pēc vēdiskās mācības un latviskām pirts tradīcijām.

Kursus vadīs: Ilze Selecka, Guna Vilka

Pieteikties: ilze.selecka@triguna.lv 

Atsauksmes no iepriekšējiem gadiem:

       "Esmu ļoti pateicīga Trigunas Skolotājām Ilzei un Gunai par aizraujošo un interaktīvo Ajurvēdas ievadkursu mājīgajā Šampēterielas namā. Lai arī man katru reizi nācās mērot ceļu pāri Daugavai no otra Rīgas gala, vienmēr izbaudīju katru tikšanās reizi ar saviem dvēseles radiniekiem un vienmēr ar nepacietību gaidīju nākamo. Esmu tiešām ļoti priecīga, ka esmu guvusi plašāku ieskatu cilvēka uzbūvē un veselības uzturēšanā, labāk orientējos plašajā garšvielu pasaulē un pielietoju jaunas un veselīgas receptes. Vēl biju ļoti patīkami pārsteigta par paralēļu vilkšanu ar latvisko dzīvesziņu un kārtējo reizi guvu apliecinājumu tam, ka viens otram netraucē un tikai skaisti papildina.Visas jaunās zināšanas un katra jauna pieredze tikai paplašina mūsu redzesloku un dod jaunas atziņas. Iesaku šo baudāmo ceļojumu."

     Ieva:"Nācu uz kursiem ar lielu interesi, kas būs, kā būs un šo interesi arī visu kursu laiku arī noturēju. Jā, bija ļoti interesanti un vērtīgi! Laiks, protams, ir limitēts un saprotu, ka tās ir pamatlietas. Zināšanas paplašina redzeslauku un sniedz stabilitātes sajūtu. Jūtas pa gabaliņu "plašāka" un stabilāka. Paldies! "

     Anta: "Esmu ieguvusi daudz jaunu zināšanu un iedvesmu Ājurvēdas pasaulē. Nodarbības man ļoti patika un deva stimulu izzināt Ājurvēdu. Un nodarbībās guvu zināšanas, kā dzīvot saskaņā ar sevi, kā dzīvot veselīgu, harmonisku dzīvi. Pēc katras nodarbības braucu mājās ļoti iedvesmota un priecīga par apgūtajām zināšanām. Bija gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas, kas deva labāku priekšstatu. Un ļoti interesanti un noderīgi bija praktiskās ēstgatavošanas nodarbības un pēc tam to pagaršot. Liels paldies!"

   Iveta: "Šo kursu es uzskatu par lielisku veidu, kā uzzināt tos virzienus ājurvēdā, kuri varētu mani interesēt dziļākai izpētei, lai zinātu, aiz kura dzijas galiņa pavilkt vairāk, aiz kura pagaidām nevajag vilkt. Milzīgs paldies, šobrīd jūtos liela ieguvēja!"

   Kristīne: "Daudz dažādu atziņu ikdienas sakārtošanai. Ieguvu jaunas draudzenes. Katru trešdienu smēlos un iedvesmojos no Ilzes pozitīvisma. Noformulēju sev, kas man ir laimīga un piepildīta dzīve. Pats gavlenais uzlaboju savas dzīves kvalitāti un sapratu kā to paveikt. Mans atklājums ir ēterisko eļļu un Vastu par to šeit uzzināju. Patika pirts rituāli! Paldies!"

   Baiba: "Ājurvēdas kurss ir devis ļoti daudz zināšanas, kas liek daudzas dzīves sfēras pārvērtēt un ticēt tam, ka visu var uzlabot! Skaidrs, ka tas ir virsējais slēnis, kurā gribas iet dziļāk un pamatīgāk. Labrāt pieteiktos uz meditācijas kursu un astroloģijas kursu. Paldies Ilze un Guna par atklātām un sirsnīgām attiecībām, kas ļauj sajusties dzīvam ar visām savām labajām un sliktajām īpašībām un noticēt, ka katrs, ja vien mēs gribam, tad varam mainīties, lai kļūtu laimīgi. Es esmu iedvesmota uz pārmaiņām!"

     "Ļoti patika Ilzes mācīšanas stils, humors. Jautra kompānija. Sapratu, ka vēl daudz jāmācās. Visvairāk patika praktiskā pirts nodarbība. Ļoti labi izjutu tās iedarbību. Mmm .. un aromterapija bija kā saldais :). "

   Elīna: "Ājurvēdas kurss ir tieši tas, kas nepieciešams, lai rastu sevī motivāciju uzlabot dzīvi un veselību. Tas ir par visu, kas labai un pilnvērtīgai dzīvei ir svarīgs. Tas man sen bija vajadzīgs, bet arī tagad pašā laikā. Paldies! Ājurvēda ir tik loģiska un pamatota un pilnīgi sasaucas ar jau zināmām lietām, beidzot liekot saprast KĀPĒC tas viss ir tieši tā. Patika gan pasniegšanas veids, gan mājīguma sajūta. Lielisks rudens pārlaišanas veids kopā ar patīkamiem cilvēkiem."

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu