Nodarbības

 

Joga Ilze (Tel. 29141111, e-pasts: ilze.selecka@triguna.lv);

 

 

Joga Dace (Tel. 29272105, e-pasts: dace.matisone@inbox.lv)

Uz jogu jāņem līdzi ērts apģērbs, ja ir vēss laiks - arī silta jaka. Paklājiņi ir uz vietas, bet ja ir savējais tad vēlams ņemt savu.  

Nodarbību izmaksas:  

 
Privātā jogas nodarbība 1,5h 30 Eiro 
Jogas nodarbības mazā grupā (4-7 cilvēki) 1,5h 10 Eiro 1 nodarbība vai  mēneša abonoments 34 Eiro
Vēdiskā psiholoģijas konsultācija 1,5h 37 Eiro
Meditatīvās terapijas -  spirituālā konsultācija 1,5h 90 Eiro (pastāvīgiem klientiem - 70 Euro)

Par jogu:

Joga yuj tulkojumā no sanskrita nozīme savienot, apvienot, saistīt, vadīt un koncentrēt uzmanību, pielietot. Tas nozīmē arī - vienot mūsu gribu ar Dieva gribu. Jogas ceļš ir rast vienotību ar savu dievišķo dvēseli, ar to daļu mūsos, kas pilnīga gaisma un mīlestība – kas ir Dievs pats.
“Joga ir laikā neierobežota, pragmātiska zinātne, kura ir attīstījusies vairāku tūkstošu gadu garumā. Tā kalpo cilvēka fiziskai, morālai, garīgai un psihiskai labsajūtai”
B.K.S Iyengar “Light on Yoga”
“Kad maņas ir mierā, domas klusē, prāts neviļņojas, tad - saka viedie – ir sasniegts augstākais stāvoklis. Šis pastāvīgā maņu un domu pārvaldīšana tika nosaukta par jogu. Kas to sasniedz, tas ir brīvs no maldiem.”
Katha Upanišādas

Jogas privātās un grupu nodarbības:

Apgūstiet jogas pozas respektējot Jūsu ķermeņa vajadzības - tas  ļauj īsā laikā atgūt muskuļu spēku un lokanu ķermeni.
Pareizi izstiepjot un vingrinot muskuļus, mēs atjaunojam organisma dabisko enerģijas plūsmu, tādejādi ķermanis pats atjauno nobloķētos kanālus. Rezultāts ir vairāk enerģijas un dzīvesprieka ikdienā.

Elpošanas tehnikas (pranajama) apguve ļaus Jums mazināt stresa izraisītos nervu sasprindzinājumus un rast mieru un veselīgu miegu bez ķīmiskām zālēm.
Regulāra elpošanas tehniku pielietošana ir svarīgs nosacījums cilvēka laimīgai dzīvei. Laimīga dzīve ir tāda dzīve , kas ir saskaņā ar Dieva, dabas un katra cilvēka dzīves ritmu. Elpojot „neritmā” mēs steidzamies pretī nāvei, elpojot ritmā – mēs dzīvojam.

Jogas nodarbības mazās grupās (4 -6 cilvēki) ļauj veidot grupas, kas iet uz vienu mērķi – vai tā būtu vecāka gadagājuma cilvēku vēlme uzturēt labā fiziskā formā ķermeni un garu vai arī dinamiski ienirt jogas daudzveidīgajā kustību pasaulē, lai izprastu sava ķermeņa varēšanu jaunības maksimālismā. Zvaniet vai rakstiet mums, un mēs piemeklēsim Jūsu vēlmēm atbilstošu grupu.

Mēs katrs esam sava veselības un garīgās attīstības ceļa posmā, nav nozīmes vai simtiem kilometru jau nostaigāts - vai tikai pirmie soļi sperti. Nozīme ir tikai Jūsu gribai būt veselam garā un ķermenī. Ja Jūsos šī griba ir, tad mēs priecāsimies Jūs satikt! 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu