Regresijas terapija

Ājurvēdas psiholoģe
Ilze Selecka
Tel.:29141111
E-pasts: ilze.selecka@triguna.lv 

Pirmreizējā konstultācija 37 EUR
 

Spirituālās terapijas (dzimtu darbs, regresija) tiek veiktas, ja cilvēks ir sācis iet apzinīgi garīgo ceļu: pazīst ķermeni un spēj parūpēties par savu veselību (ājurvēdas kurss katru gadu septembrī Trigunā vai citur), ir apguvis meditāciju tehnikas, mantru un lūgšanu pieredzi, ko piedāvā meditāciju kurss 1 gada garumā Trigunā.
Šajā garīgās izaugsmes laikā var piedzīvot, kurš ir stiprāks: šķēršlis vai spēks garā, slinkums vai rast spēku to pārvarēt, bailes vai ticība savam Ceļam. Mīlestība un pateicība ir vienīgais spēks, kas spēj visu mainīt: sāpes atlaišanā, skumjas priekā un dusmas sapratnē un pieņemšanā. Svarīgi nav, kā to nosauc un kādos cilvēka vārdos to ietērpj: Gaisma, Dievs, Mīlestība, Ticība - nozīmīgi ir, ja tu piedzīvo sevis atdzimšanu garā, spēj būt pateicīgs un dzirdīgs palīdzot sev un atbalstot citus. 

Spirituālās terapijas un  meditācijas tehnikas esmu apguvusi gan ājurvēdas psiholoģijas studijās Eiropas Ājurvēdas Akadēmijā Vācijā gan pie dažādiem skolotājiem (Ruth HuberPh.D., Vitor RodriguesDr. Shrikrishna Bhushan Tengshe).

 

 

 

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu