Regresijas terapija

Ājurvēdas psiholoģe
Ilze Selecka
Tel.:29141111
E-pasts: ilze.selecka@triguna.lv 

Pašreiz konsultācijas nepieņem
 

Spirituālās terapijas (dzimtu darbs, regresija) tiek veiktas, ja cilvēks ir sācis iet apzinīgi garīgo ceļu: pazīst ķermeni un spēj parūpēties par savu veselību (ājurvēdas kurss katru gadu septembrī Trigunā vai citur), ir apguvis meditāciju tehnikas, mantru un lūgšanu pieredzi, ko piedāvā meditāciju kurss 1 gada garumā Trigunā un veic ikdienas garīgo darbu jogas grupā (vēdiskās himnas, sanskrits, ikdienas praktizēšana). Spirituālās terapijas bez nopietna garīga ikdienas darba ir kā plāksteris - palīdz īslaicīgi, bet paliekošas pārmaiņas nerada. 
Regulāras prakses, spēja vadīt savu gribu uz Sattvas vairošanu sevī ir spēks, kas spēj mainīt : dziļi piedzīvotās sāpes - atlaišanā, skumjas - priekā un dusmas sapratnē un pieņemšanā. Tikai tad, kad mūsu ikdienas centieni kļūst regulāri, mēs spējam tiem noticēt un sekot. Mēs veidojam attiecības ar Dieva likumiem un garīgo pasauli - kamēr tas veido mūsos tradīcijas, kuras kopj attiecības ar Gaismu, Dievu, Mīlestību. Tad tu  piedzīvo sevis atdzimšanu garā, spēj būt pateicīgs un dzirdīgs palīdzot sev un atbalstot citus. 

Spirituālās terapijas un  meditācijas tehnikas esmu apguvusi gan ājurvēdas psiholoģijas studijās Eiropas Ājurvēdas Akadēmijā Vācijā gan pie dažādiem skolotājiem (Ruth HuberPh.D., Vitor RodriguesDr. Shrikrishna Bhushan Tengshe).

 

 

 

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu